SHRNUTÍ PODZIMU

PODZIMNÍ ČÁST LIGY SKONČILA. JAKÁ BYLA?

3. prosince 2008 v 11:05 | Morty
Ligový podzim zakončil duel mezi Baníkem Ostrava a Jabloncem. Slezský klub v něm vyhrál a důstojně tak zakončil vcelku povedenou část ligového ročníku. O kvalitním podzimu hovoří i hráči Baníku. Jenže mohlo být ještě lépe...

,,Chceme se v tabulce umístit od prvního do pátého místa", pravili funkcionáři Baníku před začátkem ligy. První ligová kola však vysokým ambicím slezského klubu nenahrávala. Výsledkově, ani herně. Novici v týmu se neprosazovali tak, jak se očekávalo, týmu to nešlo. Po 6 kolech byl Baník v tabulce až na 9.místě a čekal ho souboj se Spartakem Moskva.

VÝBĚR TOHO NEJLEPŠÍHO Z OSTATNÍCH PRVOLIGOVÝCH STADIONŮ

17. prosince 2007 v 15:10 | Morty
Nejen při zápasech ostravského Baníku byly v hledišti předvedeny zajímavé choreografie či pyrotechnika. Tento článek přinese v obraze to nejlepší, co se letos na podzim objevilo v hledištích ostatních českých prvoligových stadionů. Pod článkem pak v anketě hlasujte o tým s nejlepšími ultras, samozřejmě až po našem Baníčku !!!

BANÍKOVSKÉ CHOREO A PYRO - PODZIM 2007

15. prosince 2007 v 12:06 | Morty
Podzimní část ročníku 2007/2008 byla mimo poměrně dobrého vystoupení hráčů na hřišti úspěšná i v hledišti. Baníkovští ultras připravili velmi kvalitní choreografie a pyrotechniku, v českých luzích a hájích na nejvyšší úrovni. Pojďme si nyní shrnout to nejlepší, co bylo v hledišti při zápasech Baníku předvedeno - ať už na Bazalech, či na stadionu soupeře. Fotky jsou z mé produkce a ze stránek fanoušků rosfcb.com .
1.kolo: Bohemka - Baník 0:2
6.700 diváků (cca 700 chacharů na stadionu, další mimo něj)

DENÍK SPORT: NA BAZALECH SE NEJÁSÁ

13. prosince 2007 v 20:12 | Morty
Vševědoucí deník Sport se pustil do analýzy ne úplně vydařeného podzimu. Analýzu, proč se tak stalo, 5 ostravských "nej" a rozhovor s Petrem Vaškem ze Sportu najdete i v tomto článku.
Na Bazalech se nejásá
,,Podzim se nepovedl tak, jak jsme si představovali," tvrdí trenér Karel Večeřa.
Patříme ke špičce, ale chtěli bychom ještě víc. Těmito slovy zhodnotil podzimní působení ostravského Baníku v Gambrinus lize klubový šéf Jakub Kahoun. Ano, Baník je v tabulce čtvrtý, ale na Bazalech se nejásá.

HODNOCENÍ HRÁČŮ ZA PRVNÍ PŮLKU LIGY

13. prosince 2007 v 16:40 | Morty
Větší část letošní sezony Gambrinus ligy už je za námi. Některým hráčům se vydařila více, některým méně a některým dokonce vůbec. Pojďme si nyní shrnout výkony jednotlivých hráčů "A" týmu či vybrat nejlepší a nejhorší zápas.
Petr Vašek: 1- (hodnocení jako ve škole)
Když se na jaře vracel do Baníku, většina fanoušků v jeho kvality příliš nevěřila. Během letošního roku se ale stal jasnou jedničkou v bráně. Nedělá větší chyby, často mužstvo podrží fantastickým zákrokem. Hráči se na něj mohou spolehnout. Jeden fakt za všechny: během podzimu na něj letělo nejvíce střel ze všech ligových brankářů, přesto 7krát udržel čisté konto.

STATISTIKY GAMBRINUS LIGY PO PODZIMNÍ ČÁSTI - AKTUALIZOVÁNO

11. prosince 2007 v 18:16 | Morty
Kanonýři
Jméno
Klub
Zápasy
Branky
L.Došek
Sparta
14
8
G.Toleski
Most
13
7
S.Vlček
Slavia
13
7
M.Fenin
Teplice
15
7
...R.Zeher
Baník
13
5

PODZIMNÍ ČÁST SKONČILA. JAKÁ BYLA ?

10. prosince 2007 v 18:28 | Morty
Podzimní část nejvyšší české fotbalové soutěže - Gambrinus ligy je již minulostí. Nastává tedy čas k bilancování. Jaká byla z baníkovského pohledu? Vzhledem k poslednímu vítězství v Mostě by se chtělo říct, že vše zlé se nakonec v dobré obrátilo. Pojďme se ale nyní společně podívat, jak celý podzim vypadal z pohledu dění na hřišti.
Skvělý úvod (1.-5.kolo)
Fanoušci i hráči byli plní očekávání. Navážeme na docela povedené jaro, nebo ho snad ještě vylepšíme? Jak se uvedou nové posily, hlavně hvězdy Svěrkoš s Bolfem? Po úvodních pěti kolech museli být příznivci i hráči výsledkově spokojeni. Bohužel ne vše vycházelo tak hladce...
 
 

Reklama