Říjen 2009

PŘÍBRAMSKÝ BETON ZAFUNGOVAL ANEBO KONEC BANÍKU V POHÁRU

28. října 2009 v 12:50 | Morty |  NEWS!!!
Odveta osmifinálového dvojutkání Ondrášovka Cupu mezi Baníkem a Příbramí dopadla asi podle očekávání. Na stadion dorazilo zhruba dva a půl tisíce fanoušků (sektor "Vlajkonoši hosté" zel "překvapivě" prázdnotou), Příbram bránila v 10 - 11 lidech a domácí Baník tuto hráz marně zkoušel překonat. Antifotbal hostujícího týmu slavil úspěch a tým Jardy Starky se tak mohl radovat z nezaslouženého postupu.

27. října 2009 v 22:47 | Morty |  FOTOGALERIE
Několik fotografií z výsledkově nevydařeného pohárového utkání proti Příbrami najdete ZDE !!!

PONDĚLNÍ CHVILKA POEZIE

26. října 2009 v 17:06
Do ruky se mi dostala báseň slavného pivního básníka Johnnyho, který se tentokrát ve svém díle zabýval zítřejším pohárovým zápasem Baníku proti Příbrami. Milovníci ostravského Baníku a kvalitní poezie jeho tvorbu zajisté ocení. Přeji příjemné počtení!

ATRAKTIVNÍ ZÁPAS PŘINESL DALŠÍ TŘI BODY -> BANÍK - BOHEMKA 3:1

25. října 2009 v 12:00 | Morty |  NEWS!!!
Z fanouškovského hlediska jeden z nejatraktivnějších ligových zápasů vůbec - střetnutí Baníku a vršovické Bohemky - skončil dle papírových předpokladů. Bohemians, kteří letos už dokázali vyhrát v Mladé Boleslavi či remizovat na Spartě, na domácí Baník nestačili. Slezský klub tak pokračuje na vítězné vlně a stíhá vedoucí duo Teplice s Jabloncem.

FOTOGALERIE: BANÍK - BOHEMKA

24. října 2009 v 21:39 | Morty |  FOTOGALERIE
Sérii fotek z utkání proti pravé Bohemce najdete ZDE !!!

ZASLOUŽENÉ TŘI BODY -> BANÍK - LIBEREC 1:0

18. října 2009 v 11:46 | Morty |  NEWS!!!
Za lehkého, avšak vytrvalého deště se před zraky pouhých 3.200 diváků odehrál zápas, ve kterém o střelecké příležitosti zejména ze strany domácích hráčů nebyla nouze. Převaha Baníku však vyústila pouze v jediný vstřelený gól, který v pětapadesáté minutě vsítil Tomáš Mičola. Hosté z Liberce byli střelecky mátožní a tak na konci zápasu svítil na ukazateli skóre výsledek 1:0.

FOTOGALERIE: BANÍK - LIBEREC

18. října 2009 v 10:59 | Morty |  FOTOGALERIE
Fotky z kotle z utkání Baníku proti Liberci najdete ZDE !!!

HODNOCENÍ HRÁČŮ - BRANKÁŘI

9. října 2009 v 15:23 | Morty |  NEWS!!!
Právě probíhající sezona 2009/2010 už má za sebou třetinu zápasů, určitě tedy už nastal čas na menší zhodnocení jednotlivých hráčů. Dnes se budeme věnovat nejméné početné skupině - brankářům, zítra zaměříme pozornost na obránce a posléze neopomeneme ani zálohu a útok. Takže nyní brankáři na scénu!