PORÁŽKA V JABLONCI? NEDĚLEJME Z TOHO TRAGÉDII

18. srpna 2009 v 16:43 | Morty |  NEWS!!!
Tři ligová kola vydržel Baník Ostrava mít na kontě porážek nulu. Někteří už možná doufali v opakování mistrovské sezony, neboť úvod to určitě nebyl špatný. Až čtvrté kolo přineslo návrat z imaginárního světa do reality.


Nechci dělat z prohry v Jablonci zbytečný povyk. Jedna porážka sezonu nezkazí. Ten zápas ale napověděl, že s atakem těch nejvyšších příček to zas tak horké nebude.

Jablonec je v současnosti bezpochyby nadprůměrným týmem české ligy. Jeho kouč František Komňacký dokázal namíchat výborný mix ze zkušených harcovníků a mladých hráčů, kteří dokáži hlavně v domácím prostředí porazit každého protivníka. Nyní se o tom přesvědčil Baník.

Objektivním pohledem mají celky Jablonce a Baníku podobnou, na české poměry mírně nadprůměrnou kvalitu. A jak už to tak při utkáních podobně silných bývá, jednou vyhraje ten, podruhé onen. Nejinak tomu je při soubojích výše uvedených klubů.

Prostě a jednoduše - nedělejme z prohry tragédii. Nenacházíme se v pozici elitního celku, který si nemůže nikdy dovolit prohrát. Hlavním úkolem nás, příznivců klubu, je podpořit hráče v dalším úsilí. Určitě to totiž bude třeba.

Už příští kolo nás na Bazalech navštíví Brno, které po úvodní remíze v Ďolíčku třikrát vyhrálo a ani jednou neinkasovalo. I tento zápas výrazně napoví o kvalitě celku Miroslava Koubka. Věříme a věřit budem...

PS: Na závěr jsem si schoval maličké zhodnocení dosavadních výkonů jednotlivých hráčů. Abych se nemusel dlouze rozepisovat, rozdělím hráče do jednotlivých kategorií...

Výborná práce -> Antonín Buček, Adam Varadi
Solidní forma -> Mário Lička, Aleš Neuwirth
Na jaře bída, na podzim (zatím) procitnutí -> René Bolf, Róbert Zeher
Mají na víc -> Martin Lukeš, Tomáš Marek, Jan Zawada, Tomáš Mičola
Rozpaky -> Fernando Neves, Petr Tomašák, Miroslav Strnad
Nepříliš vytížená posila (1 minuta na hřišti, 0 dotyků s míčem) -> Lee Hjong-sang
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pippo FCB Pippo FCB | 18. srpna 2009 v 21:34 | Reagovat

Tenhle članek se ti opravdu povedl  ;-)  :-)  8-)

2 Hanz Hanz | 19. srpna 2009 v 12:13 | Reagovat

jen takový malý detail, Strnad je Miloslav ne Miroslav   :-)

3 věrka věrka | 19. srpna 2009 v 13:29 | Reagovat

lepší hráče Baník nemá

4 Charlie Charlie | 19. srpna 2009 v 19:50 | Reagovat

No já bych Tondu Bučka do 1.skupiny určitě nezařadil.Něco chytil to jo,ale 2 góly ze 3 mohl mít.Navíc nepůsobí moc jistě,možna by chtělo povolat znovu Vášu do A týmu když je stále na Bazalech.Jinak dobrý článek.  

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama