100% NEÚSPĚŠNOST KOUČE LIČKY POKRAČUJE -> Č.BUĎ. - BANÍK 3:2

18. května 2009 v 20:45 | Morty |  NEWS!!!
Bilance Vernera Ličky na postu trenéra Baníku je vskutku obdivuhodná. Ve všech čtyřech ligových utkáních, ve kterých mužstvo zatím vedl, jeho hráči dokázali prohrát. Poněkud neúspěšnou štaci na trenérském postu Lička završil rovněž nepostupem v Poháru ČMFS. Ale abychom Vernerovi nekřivdili - s tímto mužstvem by měl problém uhrát aspoň bod i Guus Hiddink...

Stejně jako minule i na tomto utkání lze najít pozitiva. Například po pěti utkáních jsme se konečně mohli od našich hráčů dozvědět, co je to ten gól. Dokonce dvakrát (!) se trefil Tomáš Mičola. Podle zákulisních informací už je bohužel gólový apetit Baníku do konce sezony těmito trefami vyčerpán.

Bohužel obranná fáze Baníku znovu působila dojmem silně děravého ementálu, takže pro domácí borce nebyl problém se třikrát prosadit. Po nástupu Aleše Neuwirtha za stavu 1:1 v 51.minutě se domácí rozšoupli a po dalších sedmi minutách už to bylo 3:1. Ale za ty branky Aleš ani moc nemohl...