V SOBOTU SE JDE NA BAZALY ZDARMA. BANÍK PŘIVÍTÁ PLZEŇ

3. dubna 2009 v 14:23 | Morty |  NEWS!!!
Už v sobotu od 17.hodin se na Bazalech střetne domácí Baník s Plzní. Slezský klub se potřebuje naladit na vítěznou notu, jestliže chce stále pomýšlet na nejvyšší ligové přičky. Dopomoci by mu k tomu mohla i početná návštěva, která se na utkání očekává.


Bude to paradoxní situace. Nebývá zvykem, že by se Bazaly v době, kdy se hráčům výsledkově nedaří, dostatečně zaplnily. To ostatně potvrdila i dvě úvodní domácí kola, ve kterých na stadion přišlo něco málo přes 5.000 diváků. Po fiasku v Příbrami se však vedení klubu rozhodlo, že na nadcházející zápas zaplatí vstupenky divákům sami hráči.

Za první dva dny předprodeje se rozdalo skoro 2.500 vstupenek. Už tento fakt neznačuje, že bychom se mohli dočkat početné návštěvy. Hráči FCB z ní ovšem možná nebudou nadšeni - čím víc diváků přijde, tím hlouběji totiž sáhnou do vlastní kapsy. "I tak chceme, aby přišlo co nejvíce lidí, klidně ať jich přijde osmnáct tisíc," namítl záložník Mario Lička. Pokud by bylo vyprodáno, museli by fotbalisté dát do klubové pokladny přibližně jeden a půl milionu korun.

"Není to však tak, že bychom sledovali, kolik lístků si už lidé rozebrali a že bychom počítali, kolik nás to bude stát," uvedl Lička. Fotbalisté pochopitelně rozhodnutí vedení klubu probírali. "Co jsme si řekli, to nebudu ventilovat, to zůstane v kabině," řekl Lička.

Nechtěl ani rozebírat, jak moc jsou vztahy mezi hráči a šéfy Baníku napjaté. "Jestli s takovou pokutou, nebo jak to nazvat, souhlasíme, nebo ne, to je druhá věc. I bez toho bychom na utkání s Plzní byli dostatečně motivováni. Víme, že se musíme zlepšit a získávat body. Musíme odpovědět svou hrou a hlavně výsledkem."

Možná je to pro hráče trochu nefér. Za normální situace by na fotbal přišlo maximálně 6.000 diváků. Ale takhle, když se jde zadarmo? Kdo ví. Určitě to ale bude víc. Rozhodně však hráče nelituju. Za nedostatečné výkony, které někteří odvádějí ne jeden, ale mnoho zápasů, by si zasloužili platit vstupné do konce sezony.

ČTĚTE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama