CHYSTÁ SE PROMĚNA TOHOTO WEBU

29. března 2009 v 21:29 | Morty |  NEWS!!!
Ani se mi tomu nechtělo věřit, když jsem si uvědomil, že baniktimes.blog.cz má za sebou už přes 20 měsíců existence. Vždyť před nedávnem jsem psal první článek... Za tu dobu se toho (nejen) tady hodně změnilo. A zásadní změnu je třeba provést i nyní.


Poslední dobou jsem se musel do psání článků pro tento web nutit. Možná jste si i vy všimli, že blog chátrá. Zkrátka a dobře, chuť psát o fotbalu mě na čas přešla. Dokonce nebylo daleko od zrušení celého webu, tuhle variantu jsem však vyhnal z hlavy. Jenom podotýkám, že nic z toho nemá spojitost s výsledky Baníku.

Přemýšlel jsem, jak by šlo tyto stránky oživit. Nějakou vizi o jejich rozvoji mám a od nynějška se je budu snažit realizovat.

Přibude více článků o nás - fanoušcích. Pravidelně zde budete nacházet zajímavosti z tribun z celého světa, upozorním na povedené choreografie a pyroshow, které k fotbalu bezesporu patří. V nové rubrice se budu věnovat fanouškovským táborům z různých států světa. Rozšířit bych chtěl fotogalerii a videosekvence z utkání Baníku. Zde bych chtěl apelovat na vás. Byl bych velmi potěšen, kdyby se našla dobrá duše, která by byla ochotná přispívat vlastními nafocenými fotkami či videi ze zápasů. Ti, kteří by chtěli pomoci rozvoji těchto stránek jakkýmkoli jiným způsobem, můžou navštívit tento odkaz, kde se dozví víc.

Výrazně rozšířit bych chtěl nabídku originálních tapet na mobil, podobné záměry mám se sekcí "odkazy". V neposlední řadě si zde budete moci přečíst mé příspěvky na téma "Proti modernímu fotbalu". A pokud mi zbude čas, glosoval bych výroky, které se na fotbalových kolobištích urodily.

Co naopak ubude? Tak například zápasová preview a review. Těch si můžete přečíst na různých zpravodajských serverech víc než dost. Na články o Baníku z ostatních stránek budu občas jen odkazovat, jejich kopírování nebude přicházet v úvahu.

Takže vzhůru na proměnu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama