O LUKEŠE SE ZAJÍMÁ LEVSKI SOFIA - AKTUALIZOVÁNO

2. ledna 2009 v 14:58 | Morty |  NEWS!!!
Obhájce bulharského titulu Levski Sofia má zájem o ofenzivního záložníka Baníku Ostrava Martina Lukeše. Oba kluby se však prozatím liší v otázce výše odstupného.

"Martin má souhlas, že pokud se kluby dohodnou, může odejít. Ale je to podmíněno tím, že se musí dohodnout kluby a to se zatím nestalo. Levski nicméně projevil o hráče jasný zájem, je to v etapě jednání a ujasňování si představ," řekl agentuře ČTK generální manažer Baníku Verner Lička.

Třicetiletý Martin Lukeš si na podzim příliš nezahrál, nastoupil jen k osmi zápasům, ve kterých nasbíral 427 minut a jednu branku.


,,Ještě není nic hotovo, takže čekám, co se dozvím," říká Martin Lukeš. ,,Pro mě je to rozhodně zajímavá možnost, protože bych si ještě chtěl někde v zahraničí zahrát a trochu se zajistit. A velkou roli pro mě hraje i fakt, že v Levski Sofia od léta působí David Bystroň, se kterým se samozřejmě z dob, kdy hrál v Baníku, velmi dobře znám."

Obounohý fotbalista prozatím strávil téměř celou svojí dosavadní fotbalovou kariéru na Bazalech, jedinou výjimkou byla sezóna 2003/2004, kdy oblékal slávistický dres.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama