V OLOMOUCI BUDE HLÍDKOVAT 450 POLICISTŮ

21. listopadu 2008 v 14:42 | Morty |  NEWS!!!
400 policistů a 50 strážníků. Takový počet ochránců zákona bude v neděli dohlížet na pořádek při utkání Sigmy Olomouc s Baníkem Ostrava. Do hanácké metropole se chystá zhruba dva tisíce příznivců Baníku. Policisté považují utkání za rizikové a kvůli možným střetům fanoušků budou mít k dispozici i vodní dělo. Vyzývají zároveň majitele prodejen k jejich zabezpečení, řekla ČTK mluvčí olomoucké policie Jitka Dolejšová.

"Policisté budou od rána monitorovat pohyb fotbalových fanoušků ve městě a také v průběhu cesty vlakem z Ostravy do Olomouce. Po příjezdu budou fanoušky policisté doprovázet od vlakového nádraží v Olomouci na Andrův stadion," uvedla policejní mluvčí.


Kvůli utkání budou mimořádná opatření také v dopravě. "Po příjezdu vlaku od 15:00 bude výluka tramvají směrem od nádraží na Masarykovu ulici a tramvaje pojedou přibližně půl hodiny pouze ve směru na Třídu Kosmonautů. Po dobu, kdy půjdou na stadion, budou postupně uzavřeny pro dopravní prostředky ulice Masarykova, Husova, Komenského, Dobrovského a Na Střelnici. Dopravu budou na místě usměrňovat policisté a strážníci městské policie," popsala Dolejšová. S podobnými opatřeními, včetně výluky tramvají, budou muset lidé počítat také po utkání.

Od úterý do čtvrtka se v Ostravě prodalo zhruba 700 lístků. Celá severní tribuna, kterou budou mít fanoušci Baníku k dispozici, pojme 4 tisíce diváků. Stále máte možnost vstupenky získat i v Ostravě, v pátek do 17.30 h a v sobotu od 9 do 12 h ve Fanshopu na "Kuřím rynku" v centru města. Zbylé lístky budou k dostání v neděli v Olomouci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama