SPARŤANÉ PŘED PONDĚLNÍM MAČEM - V OSTRAVĚ HLAVNĚ NEPROHRÁT

1. listopadu 2008 v 16:05 | Morty |  NEWS!!!
Pražská Sparta neprožívá zrovna ideální období. Po nástupu Jozefa Chovance na trenérský post však posledně dvakrát vyhrála a neinkasovala jedinou branku. Pravda, v domácích soubojích s Příbramí a Střížkovem se výhra Letenských jaksi očekávala... V Ostravě bude čekat na Spartu tvrdší oříšek.

Slova respektu k soupeři, ale také odhodlání naplno bodovat zaznívají před pondělním ligovým šlágrem na Bazalech z úst sparťanských fotbalistů. Po zranění se vracející kapitán Patrik Berger mluví o Baníku s respektem. "Baník má určitě vynikající ofenzivu, dávají hodně branek a v posledních týdnech se jim i výsledkově daří. Navíc v utkání proti nám je na Bazaly přijde podpořit hodně diváků. Přesto jedeme do Ostravy s hlavou nahoře. Po utkání s Bohemians jsme se chystali již pouze na Baník, představu jak na ně určitě máme. Jak jsou silní v ofenzivě, tak se dají najít okénka v jejich obraně."


Ve stejném duchu mluví také další ze zkušených fotbalistů, Karol Kisel. "Baníku se nyní výsledkově daří, do utkání s námi určitě půjdou sebevědomě. Sparta však nikdy nikam nejela se strachem a nebude tak tomu ani nyní. Dvakrát za sebou jsme vyhráli, neinkasovali branku a v tomto trendu chceme pokračovat." Také slovenský reprezentant varuje před ofenzivní silou soupeře. "Baník dává hodně branek, v ofenzivě mají velkou sílu. Na druhou stranu i my umíme dát gól. Mladí kluci mají velkou chuť dokázat svoji kvalitu, týmu hodně pomohl návrat Patrika Bergra," vyzdvihuje poctivý fotbalista osobnost kapitána a na závěr dodává: "Myslím, že diváci se mohou těšit na dobrý zápas dvou silných týmů. A my v něm chceme uspět."

Levý obránce Jan Krob zatím nechyběl v sestavě pod trenérem Chovancem ani minutu. Nyní se levý obránce chystá na skutečný ostrý test v Ostravě. "To bude určitě mnohem těžší zápas než ty předchozí," míní jednadvacetiletý mladík. ,,Víme o síle Ostravy, ale chceme tam uspět." Jak nečekané... Obraně letenského celku bude pravděpodobně chybět Tomáš Řepka. Obranná formace nastoupí zřejmě ve složení Kúdela, Voříšek, Hušek, Krob. "Tomáš má za sebou hodně těžkých utkání, získal zkušenosti v zahraničí. V Ostravě to bude pro nás náročné asi i kvůli domácím fanouškům. A v takové situaci dokáže Tomáš ostatní uklidnit a je na hřišti hodně znát," prohlásil Krob na adresu Řepky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama