BANÍKOVCI ZAMÍŘÍ DO ZLÍNA. PŘEDČÍ ZNOVU DOMÁCÍ PŘÍZNIVCE?

24. října 2008 v 16:26 | Morty |  NEWS!!!
Mohutnou přílivovou vlnu ze severovýchodu mohou po roce znovu očekávat zlínští obyvatelé. Na zlínské Letné se střetne domácí Tescoma proti Baníku Ostrava, který přijede podpořit mnoho stovek příznivců. Svým hráčům zřejmě hosté znovu vytvoří takřka domácí kulisu.

Zápas z loňského srpna mají mnozí ještě v živé paměti. Bílá lavina zcela ovládla zlínský stadion, ve vyprodaném stánku pro více než 6 tisíc diváků bylo snad více chacharů než domácích. To se v neděli opakovat s největší pravděpodobností nebude, přesto se mohou hráči slezského celku spolehnout na báječnou, v Česku nezvyklou podporu při venkovním utkání.

Ostravský klub přijede podpořit kolem tisícovky fanoušků. Dobrá atmosféra by mohla vyhecovat i hráče Zlína, kteří jsou z domácích zápasů zvyklí na komorní kulisu.

Zlínský klub má před utkáním obavy nejen z toho, jak zvládne nápor příznivců Baníku. Otázkou je i chování domácího kotle. Fanoušci nelibě nesou spekulace o možné fúzi Zlína se Slováckem.
V úterý před zasedáním představenstva demonstrativně spálili vlajku úhlavního rivala. "Vím, že fanoušci jsou nabroušení. Ale snad se zápas obejde bez excesů," věří Valášek.

Na příznivce Baníku se těší hlavně hostující hráči. Mezi nimi i Tomáš Marek. ,,Když naší fanoušci povzbuzují a slyšíte "Baník, Baník", hraje se vám mnohem lépe, nemá to chybu. To vám potvrdí každý fotbalista. Pro nás to je motivující. Je to ale i logické, protože je lepší, než když je na stadioně ticho a poloprázdno. Uvidíme, kdyby přijelo z Ostravy tolik lidí, co loni, bylo by to super. V každém případě se tam těšíme," prohlásil baníkovský univerzál.

Vlakové spojení do Zlína naleznete na www.chachari.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama