LUPENY NA SPARTAK -> CENA 100,- AŽ 490,-

2. září 2008 v 20:25 | Morty |  NEWS!!!

Ceny vstupenek na domácí utkání 1. kola Poháru UEFA se Spartakem Moskva budou v rozpětí od 100 do 490 korun, jejich předprodej začne ve čtvrtek.
Systém prodeje vychází z velice přísných bezpečnostních opatření, které zápas se Spartakem Moskva budou provázet, a standardně běžel třeba při MS 2006 v Německu. Všechna opatření jsou činěna kvůli bezpečnosti Vás, fanoušků.
Každý lístek lze koupit pouze po předložení originálu či kopie dokladu totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas). Jméno a příjmení se uvede na vstupenku a údaje se budou kontrolovat u vchodu pouze s originálem dokladu totožnosti. Každý kupující může koupit nejvýše jen čtyři lístky, pouze však tehdy, pokud předloží doklady totožnosti či jejich kopie všech osob, které na utkání půjdou. Lístky budou nepřenosné! (zdroj: www.fcb.cz)

Děti do 15 let budou mít na vstupence zaznamenáno jméno a příjmení zákonného zástupce. Lístky budou v prodeji jen do 18. září do 12.00 h, na pokladnách už k dostání nebudou! Slevu ve výši 25 procent na nákup jedné vstupenky mohou uplatnit jenom majitelé permanentek do sektorů T, S, L a P, sleva se nevztahuje na sektor V1.
Důležité upozornění pro cizí státní příslušníky. Občané Ruské federace mohou získat lístky pouze prostřednictvím klubu FC Spartak Moskva, podle českého práva pána domu klub není povinen prodat lístky ruským občanům mimo sektor V2. Všechny lístky do sektoru V2 bude mít k dispozici ruská strana.
Občané Polské republiky musejí pro získání vstupenek poslat žádost na FC Baník Ostrava (bruzl@fcb.cz) nejpozději do 12. září 2008 společně s fotokopií či naskenovaným cestovním pasem. Jejich žádost bude posouzena a případně jí bude vyhověno, či nevyhověno.
Kapacita sektoru V1 (domácí "kotel") je snížena na 900 míst. Všechny vstupenky budou mít u sebe zástupci ultras, informace o jejich distribuci pak získáte brzy na webu http://www.chachari.cz Sektor V1 bude při utkání se Spartakem Moskvě neprodyšně uzavřen.
Domácí utkání se bude hrát ve čtvrtek 18. září 2008 s největší pravděpodobností od 18.45 h. Stadion bude otevřen tři hodiny před výkopem a už nyní vyzýváme všechny fanoušky, aby se na Bazaly dostavili včas. Přísné bezpečnostní kontroly budou probíhat minimálně ve dvou vlnách a vstup na stadion bude povolen jenom s platnou vstupenkou a originálem dokladu totožnosti (údaje se musejí shodovat).
Předprodej pro majitele permanentek bude probíhat od čtvrtka 4. září do středy 10. září vždy v pracovní dny od 9 do 12 a od 12.30 do 18 h jen v pokladně Fanshopu Baníček na Bazalech. Ostatní fanoušci si lístky budou moci koupit od čtvrtka 11. září do středy 17. září v pracovní dny ve stejný čas a na stejném místě, ve čtvrtek 18. září pouze od 9 do 12 h.
Cena vstupenek
Tribuna T 490 Kč / s permanentkou 350 Kč
Sektory S 300 Kč / s permanentkou 220 Kč
Sektory L a P 240 Kč / s permanentkou 180 Kč
Sektor V1 100 Kč
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama