DNES OD 17:00 -> TEPLICE - BANÍK

14. září 2008 v 15:22 | Morty |  NEWS!!!

Ostravský kouč Karel Večeřa naznačil, že v nedělním utkání se dají očekávat změny v sestavě. Nastoupí Baník se dvěma útočníky?
Svým způsobem to bude ostrá generálka pro zápas Poháru UEFA se Spartakem Moskva. Právě nedělní ligový duel v Teplicích by měl být pro ostravské fotbalisty tím správným odrazovým můstkem pro příští náročné dny. V kabině Baníku se ale o utkání se Spartakem Moskva nemluví. "Doopravdy na něj nemyslíme.

Pro nás je nyní nejdůležitější duel v Teplicích. Po domácí porážce se Slavií potřebujeme rychle dohnat bodovou ztrátu a nejlepší by bylo to učinit už v neděli," poznamenal zkušený obránce René Bolf.
Ostravský kouč Karel Večeřa připustil, že během reprezentační přestávky byl prostor na rozbor nepříliš povedeného startu do ligy. "Chyběla nám snad s výjimkou domácího utkání s Brnem hlavně agresivita. Když to vezmu jmenovitě, Bolf jako by se díval na Galáska, co ukáže, Galásek na Otepku, Otepka na Svěrkoše a tak dále," poznamenal Večeřa a jedním dechem dodal: "Jenže nejde jít do zápasu s tím, že do toho dáte devadesát procent a čekáte, že jiný dá sto deset. Tahle rovnice neplatí. Každý musí makat na sto procent."
Připustil, že přijdou změny v sestavě. "Ale hráči nesmějí být naštvaní, když nejsou hned v základu. I ten, kdo naskakuje na třicet minut, má v týmu místo," řekl Karel Večeřa. Teplice přes přestávku posilovaly: do branky přišel na hostování exostravský Michal Daněk a záložní řadu vyztužil slovenský reprezentant Blažej Vaščák z italského Lecce. Kvůli trestu teď však klub ze stínadel přišel o stopera Petra Lukáše. "Teplicím se začátek sezony moc nepovedl, o to složitější to bude," dodal kouč Baníku Karel Večeřa. (zdroj: denik.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama