BANÍKU TO NEJDE. CO S TÍM?

15. září 2008 v 17:19 | Morty |  NEWS!!!
Deváté místo v tabulce, ztráta devíti bodů na vedoucí Spartu. To po šesti odehraných kolech není pro Baník dobrá vizitka. Jak vzdáleně teď zní slova generálního manažera Vernera Ličky, který před měsícem a půl hovořil o útoku na 1-5 místo v tabulce! Situace je zkrátka vážná. A to už ve čtvrtek čeká Baník zápas se slavným Spartakem Moskva...
Nevím jak vy, ale já osobně už mám ostud v pohárové Evropě dost. Doma jsme sice v zápasech s Boro, Leverkusenem ani Heerenveenem ani jednou neprohráli, zato venku to byly výsledkové tragédie. V současné době by se asi nikdo nedivil, kdyby Baník podobný výsledek (tzn. prohry 0:5 či 0:3) zopakoval tentokrát i doma proti Spartaku.

S podobným výkonem, jaký hráči slezského klubu předvedli v Teplicích, by totiž jen těžko uhráli lepší výsledek. Z našich (a ostatně i teplických) plejerů vyčníval jen Galásek, který znovu prokázal svůj přehled o hře. Ostatní hráči připomínali spíše zraněné chodce v důchodovém věku než prvoligové fotbalisty.
Karel Večeřa po předchozím (pro změnu) nepovedeném utkání proti Slavii provedl v sestavě několik změn - nahradil Lukeše Střihavkou, na pravý kraj obrany nasadil Řezníka a Marka přesunul do zálohy. Nic z toho však týmu nepomohlo. Výkon týmu byl v Teplicích jednoduše odstrašující. Množství žlutých karet, červená pro Neuwirtha a údajná Svěrkošova inzultace protihráče je už jen pomyslnou třešničkou na dortu.
ČTĚTE: Disciplinárka Svěrkoše zřejmě nemine.
Napravit nepovedený dojem mohou hráči už ve čtvrtek. Uvidíme, jak bídné výsledky klubu odlákají fanoušky od návštěvy pohárového střetnutí. Čekat plný dům byl bylo (s přihlédnutím i třeba k pravděpodobně nevlídnému počasí, které bude panovat) asi bláhové... ale nezapomeňte:

Baníčku, my jsme s tebou, neopustíme tě, nikdy tě nezradíme, bo my ti věříme!

Tož všeci na Bazaly :-). Info o distribuci vstupenek: do středy si můžete koupit vstupenky na Bazalech (od 9 do 18 hodin), ve čtvrtek budou vstupenky k dispozici POUZE ve Fanshopu na Kuřím Rynku. Koupit si je tam můžete od devíti do osmnácti hodin.
Na delší polemiku už opravdu nemám sílu. Tímto tedy dávám prostor vám, abyste v komentářích vyjádřili váš názor na současnou situaci!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama