GÓL POSLAL MAXIMOVI DO NEBE

9. června 2008 v 7:51 | Morty |  NEWS!!!
Vstřelil vítězný gól, natáhl pravou ruku a ukázal k nebi. Druhou rukou si udeřil do bicepsu. ,,Maxim, forever in my heart." Maxime, vždycky budeš v mém srdci...

,,Ten gól jsem mu poslal rovnou do nebe," pravil po zápase se Švýcary dojatý Svěrkoš.
Těžké časy prožíval v listopadu 2005 talentovaný útočník. Jeho přítelkyně Jana tehdy porodila mrtvého syna Maxima. Oba byli na dně, ze kterého byla dlouhá cesta zpět.
Od nešťastné rodinné události uvadaly Svěrkošovy výkony na třávníku. Přišel odchod z Mönchengladbachu na hostování do Herthy Berlín a posléze Austrie Vídeň, herní trápení však pokračovalo dál. O Svěrkošovi kolovaly zvěsti, že problémy zapíjí alkoholem. ,,To jsem snášel nejhůř. Slyšel jsem o sobě, že jenom piju a piju a právě kvůlui tomu nehraju. Tyhle pomluvy byly hodně zlé. Neříkám že jsem svatý a že se tehdy ničeho nenapil, ale žádný extrém to nebyl. Jenže to někteří nafukovali," tvrdí Svěrky.
Vše se změnilo v uplynulé sezoně. Pohodu na hřišti doprovodila i nejcennější výhra mimo zelený trávník. V únoru se jemu a přítelkyni Janě narodila dcerka Nina. Na tragédii s Maximem však oba nikdy nezapomenou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama