BUDOU V SOBOTU PLNÉ BAZALY?

14. května 2008 v 17:00 | Morty |  NEWS!!!
V sobotu 17.května se od 15.hodin v rámci Gambrinus ligy odehraje její poslední, třicáté kolo. Jedním ze zápasů bude i souboj ostravského Baníku a pražských Bohemians. Jedna z otázek týkajících se prestižního utkání je jasná - uvidí bitvu o Pohár UEFA a záchranu vyprodané Bazaly?
Nic lepšího si snad skoro ani nelze přát. Baník bojující o 3.místo se střetne s Bohemians, které k setrvání v lize může pomoci pouze výhra.
Dobrý čas výkopu, poslední zápas v roce, možnost sledovat naposledy (v sezoně?) čerstvého reprezentanta Svěrkoše - můžeme chtít ještě něco víc?

Po předlouhé době se v sektoru pro hosty objeví početná skupina. Klokani prozatím obdrželi 400 lístků, je však možné, že příznivců zelenobílých dorazí do Ostravy ještě víc. Pro své fanoušky přichystalo vedení Bohemky zajímavé slevy - autobusový zájezd stojí pouze 80 Kč pro členy Družstva fanoušků Bohemians, o dvacku víc zaplatí ostatní fanoušci. Příznivci cestující vlakem budou mít k dispozici speciální vagony. Vedení klokanů se snaží o maximální podporu fanoušků. Hráči jí určitě budou potřebovat.
Jak to vypadá s počasím? Současné nádherné počasí na víkend nevydrží, avšak lijáku a nějakého ochlazení se bát nemusíme. Pár kapek možná spadne, po současném horkém počasí snad ale trocha příjemného deštíku vadit nebude, snad se neroztopíte :-)...
Velké návštěvě by odpovídal i předprodej. Už druhý den předprodeje bylo totiž prodáno 4.100 lístků. Nikdo se ale nemusí bát, že by na něho lístek nevyšel. Nějaký ten lupen se totiž před zápasem vždycky najde...
Památku tragicky zesnulého fanouška Jirky Běláka, který zahynul při výjezdu na Spartu, uctíme právě při sobotním utkání s Bohemians. Všeichni baníkovci, kteří chtějí uctít jeho památku, nechť přijdou v černém. Současně proběhne mezi fanoušky finanční sbírka, jejíž výtěžek bude v příštím týdnu předán Jirkově rodině. Viditelně označení lidé budou stát s kasičkami hned za jednotlivými vstupy v areálu Bazalů. Ke sbírce se připojí také vedení a hráči našeho klubu.
TAKŽE NEZAPOMEŇTE! VŠICHNI V SOBOTU ODPOLEDNE NA BAZALECH!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik diváků přijde na zápas Baník - Bohemians?

<10.000 2.2% (1)
10.000 - 15.000 4.4% (2)
>15.000 93.3% (42)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama