VEČEŘA ZNOVU PROTI SVÝM

25. dubna 2008 v 7:00 |  NEWS!!!
Už počtvrté v roli kouče ostravského Baníku bude stát proti klubu, kde léta hrál a trénoval. Pro Karla Večeřu však bude v pondělí odpoledne existovat jediné - porazit se svým celkem soupeře z Brna a přiblížit se tak vysněnému 3.místu.
Současný kouč Ostravy prožil Za Lužánkami mnoho let. Nejprve za místní Zbrojovku 14 let hrál, získal dokonce i vysněný titul.

Po skončení hráčské kariéry přesedlal dnes pětapadesátiletý kouč na trenérskou dráhu. Od roku 1992 byl asistentem trenéra v Boby Brno; hlavním trenérem se zde stal v roce 1994, v témže roce však byl odvolán a stal se opět asistentem. Znovu hlavním trenérem v Brně se stal na dva roky od července 1996; od července 1999 působil dva roky v Drnovicích; v létě 2001 znovu v Brně. Na podzim 2003 byl odvolán. Před sezonou 2004-05 převzal druholigovou Jihlavu, Postoupil s ní do nejvyšší soutěže, ale nepodařilo se mu tým zachránit. Proto v létě 2006 skončil a vzal nabídku Baníku. Trenéřina v podání Večeřy je zkrátka docela kočovné řemeslo.
V tradici Večeřů v Brně pokračuje i trenérův syn, Karel Večeřa mladší. Devětadvacetiletý záložník se do základní sestavy Jihomoravanů prosazuje těžko, letos se v základu objevil pouze osmkrát. Poslední dvě utkání však i díky Poláchově absenci absolvoval celá.
Všechna tři utkání, která ostravský trenér Večeřa absolvoval na lavičce Baníku proti Brnu, skončila výsledkem 2:1. V loňské sezoně se dvakrát radovali Brněnští, na podzim tímto poměrem vyhrál Baník. Bude se po vzájemném utkání radovat více otec - trenér, nebo syn - hráč? Odpověd nám přinese pondělní podvečer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama