VARADI - DRUHÝ ZÁPAS, DRUHÝ GÓL

24. února 2008 v 18:59 | Morty |  NEWS!!!
Adam Varadi vstoupil do nového angažmá velice dobře. Hráč, který v zimní přestávce změnil baníkovský dres za plzeňský, se v novém působišti uvedl dvěma brankami ve dvou zápasech.
Ačkoli se zdálo, že plzeňský tým utrpěl v zimní přestávce převážně ztráty kvůli odchodům klíčových hráčů, opak je pravdou. Na poslední chvíli se západočeskému celku podařilo do kádru přivést Ludovica Sylvestra a Adama Varadiho a jak se zdá, posily to jsou slušné. Varadi v prvním zápase doma proti Brnu zvyšoval na 2:0, druhou branku přidal hned v dalším ligovém utkání dnes na půdě pražských Bohemians. Jeho gól ze 73.minuty poslal Plzeň do vedení 2:1, remízu však tým z města piva neudržel. V 89.minutě vyrovnal Rezek na konečných 2:2.

Remízový výsledek je výhodný i pro Baník, Plzeň totiž měla před tímto kolem na kontě stejně bodů jako ostravský tým. V dalším kole proběhne střetnutí právě Plzně a Ostravy, slezský tým tak bude mít před vzájemným zápasem náskok 2 bodů.

Pikantní bude souboj hlavně pro Adama Varadiho. Hráč, který v Baníku léta nedokázal zcela prodat svůj nesporný talent, se v novém působišti uchytil. Doufejme ale, že si slabší chvilky vybere hned příští kolo v zápase Plzeň - Baník.