Prosinec 2007

PLÁN ZIMNÍ PŘÍPRAVY FCB

30. prosince 2007 v 21:00 | Johnny |  NEWS!!!
Příprava na jaro naplánována, dovolená hráčů se krátí, chuť fanouška po fotbale roste! Proto jsem zde přidal pár termínů a skvělých míst na výlet pro hladové fans zasněženou krajinou za klubem našich srdcí- Baníčkem!

PF 2008

30. prosince 2007 v 20:18 | Morty |  NEWS!!!
Konec roku a s ní spojená oslava příchodu nového roku 2008 se neúprosně blíží, a tak mi dovolte, abych vám k tomu (stejně jako 9.512.376 dalších stránek) něco pronesl.
Z hlediska příznivce FC Baník Ostrava to byl úspěšný rok. Třebaže jsme v minulé sezoně skončili až na 7.místě, v samotné jarní části jsme obsadili slušnou 3.příčku. Ba co víc, na hru chlapců slezského klubu se dalo i dívat. Po více než dvou letech jsme si navíc užili obrázku vyprodaných Bazalů.
Podzimní část máme ještě všichni v živé paměti, a tak by bylo zbytečné ji zde rozebírat. Chyby se vyskytly, celkově ale můžeme být s prozatimním 4.místem relativně spokojeni.
Do nového roku 2008 vám v osobním životě přejeme mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti. Rovněž doufáme, že vám velkou radost v podobě krásných fotbalových momentů připraví i hráči nejlepšího klubu u nás - FC Baník Ostrava. Zopakujme si příští rok společně krásné okamžiky z mistrovského ročníku 2003/2004. BP !!!
Jo a samozřejmě vám přejeme skvělého Silvestra s umírněnou konzumací lahodných moků :-).
PS: A nezapomeňte na ta tyto stránky... :-)

DALŠÍ FOTBALOVÉ MP3 ZDARMA KE STAŽENÍ !

30. prosince 2007 v 16:12 | Morty |  KE STAŽENÍ
Na stránkách baniktimes.blog.cz si nyní můžete stáhnout další fotbalové melodie. První sada fotbalových mp3 (najdete je zde) je poměrně úspěšná, během necelých 3 týdnů byla každá píseň stáhnuta přibližně 50krát.
Všechny následující melodie jsou ve formátu mp3. Po kliknutí na odkaz "STÁHNOUT" se vám zobrazí stránka, na které si můžete jednotlivé písně buď poslechnout ("Play") nebo stáhnout ("Download").

NAŠE NÁVŠTĚVA NA HOKEJI

27. prosince 2007 v 19:12 | Morty |  NEWS!!!
Zimní pauza bez Baníku je už nyní dlouhá, televizní program s filmy a pohádkami opakovanými po devadesáté páté začíná unavovat, a tak se (i z několika dalších důvodů) rozhodujeme na 2.svátek vánoční poctít svou návštěvou vítkovickou ČEZ Arénu, kde má dojít ke střetnutí domácích Vítkovic a mužstva z Českých Budějovic.
Vlakem přijíždíme do Ostravy v dostatečném předstihu v počtu 5 lidí. Po tradiční návštěvě místního hypermarketu se vydáváme na tramvajovou zastávku, kde jsme poněkud zmateni z jízdního řádu. To víte, na hokej nevyrážíme každý rok :-).

JAK BY MOHL VYPADAT CHACHARŮV SANTA?!

24. prosince 2007 v 15:46 | Johnny |  NEWS!!!
Pár tipů, jak by mohl vypadat "Chacharův Santa Claus"... Máš-li další, tak jej pošli...

HRÁČI A TRENÉR VÁM PŘEJÍ PŘÍJEMNÉ VÁNOCE :-)

24. prosince 2007 v 9:40 | Morty |  NEWS!!!
Trošku jsem si pohrál s jednou animací, na výsledek se můžete po kliiknutí na odkaz podívat sami :-D. Jinak doufám, že se na mě hráči a trenér nebudou zlobit, kdyby náhodou na tuto animaci narazili... Pěkné Vánoce !!!

STÁHNĚTE SI DALŠÍ SCHÉMATA NA MOBIL !

23. prosince 2007 v 20:41 | Morty |  KE STAŽENÍ
Po měsíci jsem zde pro vás nyní umístil další várku schémat na mobilní telefony. Úvodní dvě schémata byly úspěšné, stáhlo si je již více než 300 lidí - i proto rozšiřuji nabídku.
Všechny schémata jsou samozřejmě ke stažení zdarma. Fungovat budou na telefonech Sony Ericcson K750i, D750i či W810i. Samotné stažení a nastavení je velmi jednoduché. Klikněte nejprve na odkaz "STÁHNOUT SCHÉMA", vyčkejte na opsání kodu na serveru a poté si již můžete soubor stáhnout. V mobilu schémata uložte do složky "theme".
Přidáno schéma pro Sony Ericsson K800i !!!

VIDEA Z POLSKÝCH STADIONŮ

23. prosince 2007 v 13:02 EVROPŠTÍ FANOUŠCI
Již delší dobu jsem zde neumístil videa zahraničních fanoušků a ultras. Dlouhá zimní přestávka k tomu nyní přímo vybízí. Po tureckých, italských, anglických či německých fans tak zde nyní můžete shlédnout videa extratřídy evropské ultras scény - videa polských kibiců.
Legia Warszawa

VSAĎTE SI NA MISTRA A SESTUPUJÍCÍ Z GAMBRINUS LIGY !

22. prosince 2007 v 20:50 | Morty |  NEWS!!!
Sázková kancelář Tipsport nabízí během dlouhé zimní přestávky možnost vsadit si na mistra ligy a sestupující. V následujících řádcích navíc uvidíte vývoj kurzů a tipů na umístění během podzimní části nejvyšší české fotbalové soutěže.
Mistr ligy
Sparta Praha 2,1 - 1,6 jiný tým
(po 6.kole: Sparta Praha 1,7 - 1,9 jiný tým)

JARNÍ VYHLÍDKY? NEJSOU ŠPATNÉ !

22. prosince 2007 v 11:26 | Morty |  NEWS!!!
Podzimní část fotbalové Gambrinus ligy je už nějaký den minulostí. Příznivci klubu přestávají polemizovat o její úspěšnosti, odhalovat přičiny některých neúspěchů. Hráči i fanoušci si užívají zimního odpočinku. V hlavách už jim ale raší myšlenky na jarní část. Co od ní můžeme očekávat z pohledu příznivce FC Baník Ostrava? Ovlivní ji mnoho faktorů, některé z nich si zkusíme objasnit v tomto článku.
Výchozí pozice, konkurenti a los
Máme za sebou 16 odehraných kol, do konce sezony tak zbývá sehrát 14 kol s možným ziskem 42 bodů. Při pohledu na tabulku se tak odstup na druhé místo jeví velmi malý.

POMOC KIBICŮM GieKSy!

18. prosince 2007 v 17:16 | Vaša_FCB |  NEWS!!!
Hlasujte i Vy a pomožte svým hlasem podpořit naše družební přátelé z Katowic. Hraje se s pivovarem Warka o sektorovou vlajku velikosti 12x7 metrů. Stačí se na stránce ZDE!!! zaregistrovat, zadat svůj email, kde vám bude zaslán potvrzovací kód a poté dát hlas pro návrh GKS . Soutěž probíhá od 1.prosince do 7.ledna 2008 . Vraťme našim přátelům pomoc, se kterou nám pomáhali v soutěži na www.voteyourteam.com . GIEKSA & BANÍK !

MAREK: NA JAŘE MÁME VELKOU ŠANCI

18. prosince 2007 v 16:34 | Morty |  ROZHOVORY
To, že fotbalisté Baníku Ostrava po podzimní části první ligy ztrácejí na druhou Spartu tři body, je podle jejich kapitána Tomáše Marka dobrá výchozí pozice pro jaro. "Na jaře máme velkou šanci zaútočit výš," prohlásil Tomáš Marek. Jako všichni lituje propadáků v Českých Budějovicích a v Kladně (dvakrát 0:3).
Jenže mrzí ho i jiné zápasy. "Hlavně remízy 2:2 ve Zlíně a 3:3 doma s Mladou Boleslaví," připomněl. "Kdybychom ty dva zápasy dotáhli k výhře, byli bychom na podzim ještě úspěšnější." (fotbal.idnes.cz)
Proč tedy podzim nevyšel ještě lépe?
Měli jsme hodně zraněných. Pořád jsme hráli v jiné sestavě. O to více jsme se ale semkli a i další hráči potvrdili svoje kvality.

TAPETY KE STAŽENÍ VE VĚTŠÍM ROZLIŠENÍ

17. prosince 2007 v 21:12 | Morty |  KE STAŽENÍ
V tomto článku budete pravidelně nacházet odkazy na stažení nových tapet, které mají velikost větší než 250 kB.

PRVNÍ WALLPAPERY PŘIPRAVENY !

17. prosince 2007 v 20:58 | Morty |  NEWS!!!
V anketě jste si jednoznačně zvolili, že zde chcete nacházet originální wallpapery převážně s baníkovskou tématikou. A jak jsem slíbil, tak i plním. Pod položkou wallpapers v levém sloupci najdete první tapety na plochu. Čísla u jednotlivých názvů tapet (např.1024x768) znamenají rozlišení, na jaké je tapeta určena. Budu se snažit umisťovat zde wallpapery v co největším rozsahu rozlišení, bohužel je tu však jeden háček. Na tento blog mohu umístit jen tapety a obrázky do velikosti 250 kB, toto omezení většina tapet ve velkém rozlišení (1024x768, 1600x1200) poněkud přesahuje. Proto budu wallpapery s velikostí nad 250 kB umisťovat na jiné servery, ze kterých si je pak můžete jednouduše stáhnout. Odkazy na stáhnutí tapet najdete v rubrice Ke stažení.

VÝBĚR TOHO NEJLEPŠÍHO Z OSTATNÍCH PRVOLIGOVÝCH STADIONŮ

17. prosince 2007 v 15:10 | Morty |  SHRNUTÍ PODZIMU
Nejen při zápasech ostravského Baníku byly v hledišti předvedeny zajímavé choreografie či pyrotechnika. Tento článek přinese v obraze to nejlepší, co se letos na podzim objevilo v hledištích ostatních českých prvoligových stadionů. Pod článkem pak v anketě hlasujte o tým s nejlepšími ultras, samozřejmě až po našem Baníčku !!!

BANÍKOVSKÉ CHOREO A PYRO - PODZIM 2007

15. prosince 2007 v 12:06 | Morty |  SHRNUTÍ PODZIMU
Podzimní část ročníku 2007/2008 byla mimo poměrně dobrého vystoupení hráčů na hřišti úspěšná i v hledišti. Baníkovští ultras připravili velmi kvalitní choreografie a pyrotechniku, v českých luzích a hájích na nejvyšší úrovni. Pojďme si nyní shrnout to nejlepší, co bylo v hledišti při zápasech Baníku předvedeno - ať už na Bazalech, či na stadionu soupeře. Fotky jsou z mé produkce a ze stránek fanoušků rosfcb.com .
1.kolo: Bohemka - Baník 0:2
6.700 diváků (cca 700 chacharů na stadionu, další mimo něj)

DENÍK SPORT: NA BAZALECH SE NEJÁSÁ

13. prosince 2007 v 20:12 | Morty |  SHRNUTÍ PODZIMU
Vševědoucí deník Sport se pustil do analýzy ne úplně vydařeného podzimu. Analýzu, proč se tak stalo, 5 ostravských "nej" a rozhovor s Petrem Vaškem ze Sportu najdete i v tomto článku.
Na Bazalech se nejásá
,,Podzim se nepovedl tak, jak jsme si představovali," tvrdí trenér Karel Večeřa.
Patříme ke špičce, ale chtěli bychom ještě víc. Těmito slovy zhodnotil podzimní působení ostravského Baníku v Gambrinus lize klubový šéf Jakub Kahoun. Ano, Baník je v tabulce čtvrtý, ale na Bazalech se nejásá.

HODNOCENÍ HRÁČŮ ZA PRVNÍ PŮLKU LIGY

13. prosince 2007 v 16:40 | Morty |  SHRNUTÍ PODZIMU
Větší část letošní sezony Gambrinus ligy už je za námi. Některým hráčům se vydařila více, některým méně a některým dokonce vůbec. Pojďme si nyní shrnout výkony jednotlivých hráčů "A" týmu či vybrat nejlepší a nejhorší zápas.
Petr Vašek: 1- (hodnocení jako ve škole)
Když se na jaře vracel do Baníku, většina fanoušků v jeho kvality příliš nevěřila. Během letošního roku se ale stal jasnou jedničkou v bráně. Nedělá větší chyby, často mužstvo podrží fantastickým zákrokem. Hráči se na něj mohou spolehnout. Jeden fakt za všechny: během podzimu na něj letělo nejvíce střel ze všech ligových brankářů, přesto 7krát udržel čisté konto.

STATISTIKY GAMBRINUS LIGY PO PODZIMNÍ ČÁSTI - AKTUALIZOVÁNO

11. prosince 2007 v 18:16 | Morty |  SHRNUTÍ PODZIMU
Kanonýři
Jméno
Klub
Zápasy
Branky
L.Došek
Sparta
14
8
G.Toleski
Most
13
7
S.Vlček
Slavia
13
7
M.Fenin
Teplice
15
7
...R.Zeher
Baník
13
5

ALL STAR MEDIA PODZIMU A 16.KOLA

11. prosince 2007 v 16:19 | Morty |  ALL STAR SESTAVY
V 16.kole se do ideální sestavy médií dostali 2 hráči Baníku Ostrava. Svou výbornou formu potvrdil již několikátým umístěním mezi elitou kapitán Tomáš Marek, do sestavy proklouzl i špílmachr Rudolf Otepka.
Sestava 16.kola
Sňozík (BOH,všech 11 nominací) - Marek (Baník,4), Suchý (SLA,9), Kadlec (SPA,10) - Baranek (JAB,10), Matušovič (SPA,5), Otepka (Baník,6), Střeštík (BRN,6), Černý (CEB,4) - Šmicer (SLA,6), T. Došek (BRN,7)
Sestava podzimu
Baranek (Zlín, 3x v sestavě kola) - Pospěch (Sparta, 4), Suchý (Slavia, 7), Lukáš (Teplice, 3), Trousil (Brno, 4) - Verbíř (Teplice, 4), Horváth (Sparta, 5), Tavares (Slavia, 3), Černý (Č.Budějovice, 4) - Vlček (Slavia, 4), Fenin (Teplice, 5)