UPLYNULÝ TÝDEN VE ZKRATCE

17. listopadu 2007 v 15:15 |  NEWS!!!

Co přinesl týden po sobotní domácí výhře nad Brnem z pohledu příznivce FC Baník Ostrava?

Nové dresy zvoleny. V anketě na oficiálních stránkách Baníku jste mohli během minulých týdnů hlasovat pro dres, ve kterém by podle vás měl Baník hrát hlavně v domácích utkáních. Anketu jednoznačně opanovala varianta č.3 (na obr.), pro venkovní zápasy pak byl zvolen dres s opačným rozložením modrobílých barev. Nakonec ale bude Baník hrát venku zřejmě v čistě modrých dresech.

Marek podepsal.
Kapitán Baníku Tomáš Marek se stal dalším z řady hráčů, kteří již prodloužili své smlouvy v ostravském týmu. Všestranný hráč podepsal v Baníku smlouvu do června 2011 s následnou opcí. Při jeho současné výkonnosti ale ve vzduchu možná začne viset nabídka zahraničního angažmá, popř. pozvánka do repre...
Tým snů: Sestava se rýsuje. Ke svému konci se chýlí anketa Pivovaru Ostravar o Tým snů FC Baník Ostrava. Během následujícího týdne budeme znát všechny členy ideální jedenáctky spolu s jejím trenérem.
Hráči se setkávají s fandy. V pátek se v Havířově ve dvou místních restauračních zařízení objevili David Bystroň s Václavem Svěrkošem. Nelekejte se, nenásledovali Mirka Matušoviče a jeho alkoholový dýchánek. Byli součástí akce, kterou pro fanoušky připravil Pivovar Ostravar. V sobotu pak přišli na autogramiádu do Gigasportu ve Futuru Adam Varadi, Tonda Buček, Petr Tomašák a další hráči fotbalového klubu.
Bolf na podzim nenastoupí. René Bolf si na start za "A" mužstvo Baníku bude muset ještě počkat. Ačkoli se zdálo, že problémy se stehenním svalem jsou pryč, opak je pravdou. Jizva, z níž byla Bolfovi odejmuta svalová tkáň potřebná k hojení jeho operovaného kolena, znovu ztratila celistvost. "V současné době jsme se rozhodli dát Renému klid," řekl generální manažer ostravského klubu Verner Lička.
Baníkovci v repre. Na třídenním soustředění reprezentace U19 nechyběl mladý baníkovec Petr Wojnar, jen mezi náhradníky byli kanonýr Dennis Christu a Tomáš Kosňovský.
Na přátelské dvojutkání ve Slovinsku U16 týmu byl povolán Patrik Boháč, náhradníky jsou Skoupý, Vengřinek a Šustr.
K přátelskému utkání "osmnáctky" s Nizozemskem, hrané ve středu 21.listopadu, byl nominován i hráč Baníku Radek Pelán. Jedním z náhradníků je i Radek Coufal.
A konečně na kvalifikační duely reprezentace U21 s Tureckem (17.11.) a na Ukrajině (21.11.) o postup na ME byli povoláni obránci Cigánek s Řezníkem a záložník Franišek Rajtoral. Náhradníkem je mj. Tomáš Mičola.
Zápas juniorky opět odložen. Kvůli nepřízivým povětrnostním podmínkám se opět odložilo zajímavé utkání MFK Havířov - FC Baník Ostrava "B". Původně mělo být sehráno v neděli 11. listopadu, po odložení 17.listopadu, ani druhý pokus o odehrání však nevyšel. Zápas je nyní odložen na neurčito.
Voteyourteam. V anketě o nejpopulárnější klub světa na www.voteyourteam.com stále stahujeme náskok Al-Nasru, abychom jej ale do konce roku porazili, musíme v hlasování nabrat ještě více na otáčkách. Takže chachaři votíme!
Anketa sem, anketa tam, anketa všude kam se podívám... Nezdá se vám, že se v poslední době s těmi anketami nějak roztrhl pytel? Abychom si připomněli všelijaká hlasování - nezapomínáme votit, dohlasovali jsme o dresech pro příští sezonu, vybíráme ideální jedenáctku baníkovské historie, na oficiálech hlasujeme o místě, ze kterého dojížídíme na zápasy Baníku + mnoho spousta dalších všemožných anket na fans stránkách a dalších webech... PS: hlasujte pro Vencu Svěrkoše v anketě o osobnost ligy zde
HLASUJTE VŠICHNI V ANKETĚ ČESKÝ SLAVÍK 2007 PRO NÁS - TZN. FANOUŠKY BANÍKU OSTRAVA!!! Jsme nominováni v kategorii skupina, více informací na www.slavik.seznam.cz. V roce 2005 jsme skončili na 101.místě, loni na místě s pořadovým číslem 88, letos doufám minimálně v první desítku! SMSka stojí pouhých 6 Kč, takže hlasujte!!! A v prosinci budeme na slavnostním vyhlášení :-)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama