BOLF JIŽ OPĚT TRÉNUJE

4. října 2007 v 18:54 | Morty |  A-MUŽSTVO
Baníkovský stoper René Bolf šestnáct dnů po operaci hlásí návrat do plného tréninkového cyklu. Bolf se podrobil menšímu operačnímu zákroku z důvodu stále přetrvávajících bolestí v dříve těžce operovaných křížových vazech. Dva týdny Rendovi stačily k plné regeneraci sil. "Ve čtvrtek s námi absolvoval první tvrdší trénink. Pokud bude jeho zdravotní stav přijatelný, mohl by jít hrát v neděli za juniorku," řekl novinářům trenér Baníku Karel Večeřa. Kouč nechce Bolfův návrat do hry uspěchat. "Chce to posloupnost. Od utkání za juniorku proti Napajedlům neměl v podstatě jediný herní trénink. Nejdříve musí podstoupit nějakou zátěž, zahrát třeba dva tři poločasy za juniorku a pak za áčko. Je třeba vidět, že vlastně rok nehrál," pověděl Večeřa.
Pro zápas s Teplicemi bude mimo hru kromě Bolfa a dalších dlouhodobě zraněných také František Rajtoral či Dušan Tesařík. Rajtoral má stop na 1 zápas kvůli trestu za 4 žluté karty, Tesařík pak nemůže po dohodě proti svému kmenovému týmu Teplicím nastoupit.
Do Áčka by se tak při velké absenci mohl znovu probojovat Vladimír Mišinský. Ten byl před časem přesunut do juniorky z důvodu porušování životosprávy. "Dostává šanci pro tři tréninky, aby si řekl o nominaci na zápas s Teplicemi. Záleží na něm, dveře má pootevřené, je na něm, aby si je otevřel úplně," vysvětlil Večeřa.
V útoku bude Baníku pro zápas s Teplicemi chybět nejlepší střelec Robo Zeher, slovenský kanonýr bude muset kvůli nataženým postranním vazům v koleni odpočívat ještě dva týdny. Herní praxi naopak získává letní posila Václav Svěrkoš, který nastoupil na čtvrthodinu již v minulém zápase na Žižkově a dokázal vstřelit branku. "Zvyšuje zátěž, ale spíše to vypadá na variantu ze Žižkova s tím rozdílem, že by na hřiště mohl jít už na delší časový úsek," naznačil Večeřa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama