OHLASY PO ZÁPASE S OLOMOUCÍ

24. září 2007 v 16:33 | Morty |  NEWS!!!
Martin Pulpit, trenér Sigmy Olomouc
"Toto vítězství patří hráčům jako poděkování za práci, kterou od začátku přípravného období i během sezony odvádějí v tréninku. Sportovně musím uznat, že ve druhém poločase jsme se dostali pod tlak soupeře. Baník je kvalitní mužstvo, chce hrát poháry. Nám se, stejně jako na Spartě, povedl první poločas, kde jsme měli proměnit i tu druhou stoprocentní šanci. Zápas by byl pro nás daleko klidnější. Chtěl bych vyzdvihnout Petra Drobisze, který nás dnes v kritických momentech podržel. Nesmí nám ale chybět pokora a od zítřejšího tréninku musíme zase tvrdě pracovat." (zdroj: sigmafotbal.cz)
Lukáš Hartig, střelec jediné branky
"Jsme rádi, že po té dvacetizápasové šňůře venku jsme dokázali vyhrát. Aby tyto body měly nějakou cenu, musíme je potvrdit domácím vítězstvím. Měl jsem dát i tu druhou šanci, byli bychom více v klidu. Naštěstí nás vzadu podržel Petr Drobisz." (zdroj: sigmafotbal.cz)
Karel Večeřa, trenér Baníku Ostrava
"V prvním poločase jsme udělali dvě chyby, i když možná gól podle hráčů padl z ofsajdového postavení, ale to se musí dohrát, na to se nebudeme vymlouvat. Olomouc pak po gólu soustředěně bránila, my měli možnost prosadit se po stranách, ale chyběla tam větší kvalita. Střelba nám šla, jenže proti nám stál skvělý Drobisz, hodně pokusů bylo i nepřesných. V závěru jsme hráli jsme vabank, tlačili se dopředu, ale zformovaná defenziva soupeře nás do ničeho nepustila.Uzdravil se Řezník, tak jsme zase zamíchali se sestavou a změny mužstvu neprospěly. Věděl, že to bude do plných, takže musí být výkon kvalitní na stranách. Bohužel to jsme nesplnili. Mičola dva měsíce pořádně nehrál, chce to trpělivost, určitě se do toho dostane. Bohužel od poloviny první půle měl problémy s kolenem Zeher, ještě to pak zkusil, ale nešlo to. Na trávník šel Varadi, který se do toho teprve ostává. Další zdravý útočník není." (zdroj: fcb.cz)
Daniel Tchuř, obránce FCB
"Mohli jsme jít do čela, ale nepovedlo se to. Neděláme z toho tragédii, musíme bojovat dál. Je před námi zápas na Žižkově, který potřebujeme zvládnout. Nemyslím si, že by nás ta možnost nějak svázala. Teď to už ostatně ani nemusíme řešit, protože na čele nejsme. Největší problém byl asi v šancích,protože jsme jich měli dost a nedokázali jsme je využít. Celkově si ale myslím, že jsme nehráli špatný fotbal, bylo to nahoru dolů, kromě dvou brejků jsme toho Olomouci moc nepovolili. Jenže jsme prohráli a tak to ve fotbale občas je." (zdroj: fcb.cz)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama