JAK TO VYPADÁ S INDISPONOVANÝMI HRÁČI

20. září 2007 v 19:49 | Morty |  A-MUŽSTVO
Přestože se náš klub nachází v tabulce na 3.místě, trenér Večeřa má starosti. Zdravotní stav zraněných hráčů se zlepšuje jen velmi pomalu. Jak jsou na tom zdravotně indisponovaní hráči vzhledem k nejbližšímu zápasu s Olomoucí?

Žádná šance k nástupu do zápasu: Lukeš, Neuwirth, Tomašák, Bolf
V kategorii dlouhodobě zraněných hráčů se toho moc nezměnilo. Martin Lukeš bude po zranění kolene k dispozici nejdříve pro zimní přípravu, Tomašák a hlavně Neuwirth jsou na tom ještě hůře.
Otázkou je, kdy bude moci do zápasů hlavního týmu nastoupit letní akvizice René Bolf. Kvůli potížím se zadním stehenním svalem musel Bolf podstoupit v pondělí dokonce další operaci, tentokrát naštěstí málo náročnou. René momentálně netrénuje, bude trvat několik dní k zahojení pooperační rány. Do pondělí má nařízený klid.

Malá pravděpodobnost: Svěrkoš
Další velká letní posila Venca Svěrkoš zatím stihl za Baník odehrát jen 2 zápasy, ve kterých vstřelil 2 branky. Poté musel 2 zápasy vynechat kvůli trestu za červenou kartu, další 2 zápasy mu start překazila angína. Z té se Svěrkoš těžce léčí, ve středu ještě s mužstvem netrénoval. Jeho případný start v zápase s Olomoucí by se tak určitě omezil je na menší část utkání.

50 na 50: Rajtoral
Pevný článek pravé strany týmu Franta Rajtoral si stále léčí kotník, který si poranil v utkání reprezentace U21 v Arménii. Ve středu trénoval individuálně, nad jeho startem proti Olomouci tak visí velký otazník.

Velká šance: Řezník
I Radim Řezník si zranění kotníku přivodil v Arménii, oproti Rajtoralovi však má větší šanci, že bude pro nedělní zápas připraven. S hlavním mužstvem se již připravoval v plné zátěži, a tak je velmi pravděpodobné, že alespoň Radim bude trenérovi k dispozici.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama