KOMENTÁŘ: TOMÁŠ PETERA ON-LINE

17. srpna 2007 v 21:14 | Morty |  NEWS!!!
V pátek 17.8. od 18. do 19.hodin jste měli možnost položit otázku na oficiálním webu fcb.cz vysokému představiteli Baníku Tomáši Peterovi. Mě osobně se tato forma konfrontace vedení s fanoušky velice zamlouvá. Doufám, že v budoucnu se dočkáme dalších on-line přenosů.
Nyní už k pátečnímu on-line přenosu. Kdo pozorně sledoval dřívejší Peterovy příspěvky na starém oficiálním webu, toho manažerovy dnešní odpovědi na obecná témata (stadion či dresy) příliš nepřekvapily. Proto jsem se zájmem četl hlavně odpovědi na otázky týkající se aktuálních témat.
Jsem rád, že při případném dalším prodeji Petra by Baník obdržel určitou částku, o čemž se nikde příliš nehovořilo. V budoucnu by tato částka nemusela být zanetbatelná. V létě za něho Parma vysázela na stůl 10 milionů korun.
Potěšilo mě, že se podle Petery má zvýšit již od zápasu s Libercem počet stánků o 3, nicméně by se podle mě dal ještě mnohem více zvýšit. Argument, že chybí technické možnosti zabezpečení stánků příliš neberu. Tohle by se i na "zastaralých" Bazalech snad dalo vyřešit. K ostatním Peterovým odpovědím zřejmě není co dodat.
Jinak poprosil bych fanoušky, aby se před odesláním svého dotazu podívali, zda-li se již podobný či stejný dotaz neobjevil. Některé dotazy byly také velice originální, vyzdvihl bych tuto otázku: Nemohl bych u vás sekat trávu ? Ne doma, ale na Bazalech, tož a nebo i doma :-) - u této otázky jsem se zasmál :D.
Poněkud zvláštní byla také tento dotaz: proč nehrajeme v dresech které jste vyřadily..a daly nové..
Všechny Peterovy odpovědi na otázky fanoušků si můžete přečist zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ... ... | 18. srpna 2007 v 10:30 | Reagovat

hehe jsem slavny :) aspon ze ses pobavil, kdyz uz z toho sekani nic nebude :)

2 CNL CNL | 22. srpna 2007 v 17:54 | Reagovat

Petera se nespletl, na Střihavku Baník vlastnil pouze 50%  přestupových práv, tudíž mu náleží jen 50% ceny z přestupu jehož výši také nemohl Baník ovlivnit, ta byla stanovená už ve smlouvě. Kdyby na tyto požadavky FCB nepřistoupili, Střihavka by u nás v minulé sezóně nehrál

3 Morty Morty | 22. srpna 2007 v 22:18 | Reagovat

CNL: tak to sorry, teď se mi vybavuje že jsem o tom kdysik slyšel, ale nějak jsem na to zapomněl :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama